• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хомчи Градник За Жени Девојки Предно Затворање Екстра-Еластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градници

Хомчи Градник За Жени Девојки Предно Затворање Екстра-Еластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градници

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Задниот дел на долната облека е дизајн во форма на јас, многу удобен и дише.Оваа долна облека без челик ќе одговара на вашето тело многу добро и ќе направи да се чувствувате опуштено и удобно.17"големина : 52/120д Горна биста : 137.Големина : 34/75Б Горна Биста : 87см/34.13"големина : 42/95е горна биста : 115см/45.Цветна чипка бралета мека и растеглива, дополнителна поддршка и одржување на обликот на градите.Сихуета : Молив Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Секси Долна облека : одговара на големината 4.Предниот дел на градите е Дизајн На V-вратот.22"Големина : 38/85Б Горна Биста : 97см/38.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ