• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Минимизатор Градник, Стил 76080

Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Минимизатор Градник, Стил 76080

 
DEN 271.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Градникот за минимизирање На Грбот За Убавина е направен специјално за поцелосни фигури за да се намали линијата на бистата до 1 1/2 инчи. Мека 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува неверојатно мазнење на грбот со сигурно без возење. Чаши од 2 слоја обезбедете ја покриеноста и поддршката што ви се потребни за целодневна удобност. Потпис кадифен наредени. ремените за прилагодување на грбот се поставени поблиску еден до друг во задниот дел за да се осигураат дека ќе победат?т се лизга надвор. Суета Фер Женска Целосна Фигура Убавина Назад Минимизатор Долна Жица Градник Стил 76080 : Целосна Слика назад мазнење минимизатор долна жица градник за жени. Ја намалува бистата до 1 1/2 инчи. Мека 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува неверојатно измазнување на грбот. 2-слојни чаши. Безбедно без возење. Одлична форма за мазен изглед под облеката. Кадифен наредени назад прилагодливи ремени. Затворање на кука и очи : . 3 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 40-44Б. 36-42С. 36-38Д. 36ДД. 4 куки високи со 3 поставки за прилагодување ЗА големини 44С. 40-44Д. 38-44ДД/ДДД. Достапни големини : 36-44С/Д. 38-44ДД. 78% Најлон 22% Спандекс. Суета Фер Точка Бр.76080.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ