• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ауео Женски Есенски Џемпери, Џемпери Со Пуловер За Жени Мода Женски Есенски И Зимски Тркалезен Врат Со Долг Ракав Дебел Раб На Игла Неправилен Џемпер Со Кружен Врат

Ауео Женски Есенски Џемпери, Џемпери Со Пуловер За Жени Мода Женски Есенски И Зимски Тркалезен Врат Со Долг Ракав Дебел Раб

 
DEN 713.44

Количина на стоки
Достапно на барање

ПОДАРОК-Одличен Избор за вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка и пријатели како роденденски подарок и Одличен Подарок За Божиќ,Нова Година, Денот На Вљубените, Одмор На Меден Месец или Други Фестивали или Anniversaries.It совршен натпревар со кратко кожено здолниште.44"Size : Големина На Етикетата : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 128cm/50.Еднобоен џемпер усвои капка рамо и лабав фитинг дизајн, давајќи им на луѓето опуштени и секојдневни feeling.68"Sleeve : 57cm/22. Забелешка : Машина За Перење, Миење Во Торба за Перење или Рачно Перење Suggestion.82"Shoulder : 61cm/24.05"MMedium61036124cm/48.07" РАКАВ : 58cm/22.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ