• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 9

2. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 9

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.Боја : боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси. Главниот камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ