• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Текма Тишина Плус Режим 12v RV Тоалет Со Ѕид Прекинувач

Текма Тишина Плус Режим 12v RV Тоалет Со Ѕид Прекинувач

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Неверојатно моќна, но практично бесшумна турбинска пумпа. Неверојатно елегантен Европски стил со цврста порцеланска основа со обликувано пластично седиште и капак. Самостојно; нема потреба од надворешни пумпи или мацератори. Еколошки-пријателскиот дизајн ја минимизира потрошувачката на вода. Способен да пумпа 120 стапки со пораст од осум метри. Текма Тишина Плус 2 Режим 12 V RV Тоалет Со Ѕид Прекинувач : Неверојатно моќен, но практично бесшумни турбинска пумпа. Неверојатно елегантен Европски стил. Цврста порцеланска основа со обликувано пластично седиште и капак. Самостојно; нема потреба од надворешни пумпи или мацератори. Ја минимизира потрошувачката на вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ