• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Компатибилен Со Samsung Galaxy Телефон Случај, Цветни Цвеќиња-Симпатична Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај За Samsung Galaxy A12

Компатибилен Со Samsung Galaxy Телефон Случај, Цветни Цвеќиња-Симпатична Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен

 
DEN 262.08

Количина на стоки
Достапно на барање

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Компатибилен Со Телефонска Кутија Samsung Galaxy A12, Цветни Цвеќиња-Слатки19 Случај Мажи Жени, Флексибилна Силиконска Отпорна На Удари За Samsung Galaxy A12.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ