• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дозвола-Продажба Дожд Јакна Жени Долг Ракав Зимски Капут За Жени Со Качулка Џебови Патент Водоотпорен Тренинг Цврста Женска Јакна Нова Мода

Дозвола-Продажба Дожд Јакна Жени Долг Ракав Зимски Капут За Жени Со Качулка Џебови Патент Водоотпорен Тренинг Цврста Женска

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд до дизајн на облека, ние го правиме нашиот производ како суштество на вашите емоции, вашиот животен стил, наместо облека што ја носите. ПРОИЗВОДСТВО НАДВОР ОД КОНЦЕПТОТ од моделот што го прави до мастилата користејќи, имаме за цел да генерираме зелен начин на производство. Ги прифаќаме чувствата и мислите на сите луѓе. ЛОГИСТИКАТА И ТРАНСПОРТОТ ВИ НОСАТ ЉУБОВ Се повеќе се отвораат бродски линии за да го скратите времето на чекање и да испорачате загарантирана услуга. Стоиме покрај тебе. ИМА ЛИ ЗАГРИЖЕНОСТ? Нашата услуга за клиенти е секогаш тука да помогне. Можете лесно да го дознаете нашиот пријателски советник за клиенти преку е-пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. 100% Полиестер. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. 90-ден слободен-гаранција за враќање!. Повод : совршен за улица, спорт, вежбање, на отворено, заминување, викенд, одмор, патување, секојдневен живот или каква било секојдневна облека. Ткаенина : растеглива, мека, удобна и пријателска за кожата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ