• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Автомобил Детали Четка-Автомобил Внатрешни Работи Чистење Материјали За Внатрешни Работи Трим-Авто Детали За Автомобил Авто Возило Внатрешни Работи, Надворешнос?

Автомобил Детали Четка-Автомобил Внатрешни Работи Чистење Материјали За Внатрешни Работи Трим-Авто Детали За Автомобил Авто

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

[Длабоко Чистење ] Четка За Детали За Автомобил носи голема погодност за чистење, погодно за чистење на контролната табла на автомобилот, клима уред за автомобил, излез за воздух за автомобил, конзола за автомобилски центар, потпирачи за раце за автомобили и празнини, погодни за сите агли на автомобилот. [Одлични Квалитетни Материјали ] Изработени од висококвалитетни фини влакна и густа коса, Алатката За Чистење Автомобили има брза брзина на отстранување прашина и удобна употреба, мека, мека и не е лесно да падне. [Голема Издржливост] Алатката За Миење Автомобили е дизајнирана со цврсти и длабоки влакна, спречувајќи ги влакната да испаднат откако ќе работат напорно или ќе бидат повлечени, издржливи, издолжени, флексибилни и густи. [Широко Применета] Четка За Автоматско Чистење ги задоволува вашите различни потреби во секојдневна употреба, дизајнирана со широк спектар на апликации, погодна за чистење електроника, приклучоци за климатизација, централни конзоли, потпирачи за раце и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ