• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јубнлви Женски Костим За Капење Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Поместена Костими За Капење - Виолетова

Јубнлви Женски Костим За Капење Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Поместена Костими

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : S = Половината : = 64cm/25.20 "= Колк : = 89cm/35.04". Големина : М = Половината : = 68см/26.77" = Колк : = 94см/37.01". Големина : Л = Половината : = 72см/28.35" = Колк : = 99см/38.98". Големина : XL = Половината : = 76cm/29.92" = Колк : = 103cm/40.55". Големина : XXL = Половината : = 80cm/31.50" = Колк : = 108cm/42.52". Големина : XXXL = Половината : = 84cm/33.07" = Колк : = 111cm/43.70". Големина : XXXXL = Половината : = 88cm/34.65" = Колк : = 116cm/45.67". Големина : XXXXXL = Половината : = 92cm/36.22" = Колк : = 120cm/47.24". Големина : XXXXXL = Половината : = 96cm/37.80 "= Колк : = 124cm/48.82" Жените Склекови Поместена Бикини Врвот Бандо Костими За Капење КОСТИМ ЗА Капење ОБЛЕКА ЗА Плажа ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Акрилна Декорација : Ниту Една Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Секси, Каузална Тежина : 50гр пакет вклучува : 1пц Бикини Дното (долна облека за бикини не е вклучена). Костим За Капење За Жени,Женски Костими За Капење, Костим За Капење За Жени,Женски. Виолетова.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ