• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Акцелератор Кабел П Н: Ј-161

Акцелератор Кабел П Н: Ј-161

 
DEN 3193.12

Количина на стоки
Достапно на барање

ATP Акцелератор Кабел P/N : Y - 161 Акцелератор кабли поврзете ја ножната педала или со карбураторот или со склопот НА ЕФИ. Старите кабли можат да се врзат, скршат или едноставно да станат слаби. Најдобрата поправка е да го замените стариот кабел со нов. КАБЛИТЕ ЗА забрзување НА АТП се дизајнирани да одговараат и функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг век на траење. АТП Акцелератор Кабел. Одговара Изберете : 1976-1980 ПЛИМУТ ВОЛАРЕ 1976-1980 ДОЏ АСПЕН 1977-1989 ДОЏ ДИПЛОМАТ 1984-1989 КРАЈСЛЕР ПЕТТА АВЕНИЈА 1982-1989 ПЛИМУТ ГРАН ФЈУРИ 1977-1981 КРАЈСЛЕР ЛЕБАРОН 1982-1983 КРАЈСЛЕР ЊУЈОРКЕР 1981-1983 крајслер КОРДОБА 1981-1983 ДОЏ МИРАДА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ