• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Covercraft Lebra Прилагодено Пред Крајот На Капакот за 2015-Форд Фокус

Covercraft Lebra Прилагодено Пред Крајот На Капакот за 2015-Форд Фокус

 
DEN 5736.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Прилагодените Навлаки За Лебра нема да ја заклучат хаубата нагоре, а дизајните со повеќе парчиња овозможуваат вклопување слично на ракавица за обликување на контурите на хаубата, додека сепак ви даваат целосен пристап до под хаубата кога ви треба. Нема ништо погрдо од исечената боја од карпи и оштетување на патиштата.не гледајте подалеку од Лебра! Секој капак на предниот дел на лебра е специјално дизајниран за вашето точно Возило За Година/Марка/Модел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ