• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Смртоносен Отпорен На Бубачки И Крлежи, Долготрајна Заштита, Без Мирис, Шише Со Спреј, Пакување

Смртоносен Отпорен На Бубачки И Крлежи, Долготрајна Заштита, Без Мирис, Шише Со Спреј, Пакување

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Долготрајно : Идеално За ловци, рибари, планинари, моторџии и кампери, нашиот спреј обезбедува до 12 часа моќна заштита од комарци кои можат да пренесат Вирус На Западен Нил или Зика или крлежи кои носат лајмска болест. Користејќи ја моќта На Пикаридин, синтетичка состојка која наликува на соединение природно пронајдено во растенијата од црн пипер, нашата пречка може да биде полесна за кожата и околината отколку Дит. Дополнително, ние го дизајниравме нашиот отвратителен да биде немрсен, без боење и брзо сушење за да не се чувствувате како да сте покриени со леплив слој спреј за бубачки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ