• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cherrybrook Кујни Сите Природни Чоколадо Чип Колаче Микс, 14. Оз

Cherrybrook Кујни Сите Природни Чоколадо Чип Колаче Микс, 14. Оз

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

CHERRYBROOK КУЈНИ СИТЕ ПРИРОДНИ ЧОКОЛАДО ЧИП КОЛАЧИЊА МИКС ОБЕЗБЕДУВА ЏВАКАЊЕ, МЕКИ И ВКУСНИ КОЛАЧИЊА. ОВАА МЕШАВИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ НЕ СОДРЖИ ПЧЕНИЦА ИЛИ ГЛУТЕН ЗА ДА ГИ ИСПОЛНИ ВАШИТЕ ОГРАНИЧУВАЊА ВО ИСХРАНАТА, А ИСТО ТАКА Е ОСЛОБОДЕНА ОД КИКИРИКИ, ЈАЈЦА, МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ И ОРЕВИ ЗА ЛУЃЕ СО ПРОБЛЕМИ СО АЛЕРГИЈА. ЕДНОСТАВНИТЕ УПАТСТВА ГО ОЛЕСНУВААТ ПОДГОТВУВАЊЕТО СВЕЖО ПЕЧЕНИ КОЛАЧИЊА. СЕКОЈ 14.1 МЛ. ПАКЕТОТ ДАВА ОКОЛУ 20 КОЛАЧИЊА. Cherrybrook Кујни Сите Природни Чоколадо Чип Колаче Микс, 14.1 Мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ