• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Балистички Урбанит Изберете Кожна Кутија За Работ На Самсунг Галакси-Црна

Балистички Урбанит Изберете Кожна Кутија За Работ На Самсунг Галакси-Црна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

БАЛИСТИЧКИ Урбанит Изберете Случај За Samsung Galaxy S7 Работ. . Серијата Урбанит Е нашата најтенка серија досега, нудејќи елегантен дизајн поврзан со одлично корисничко искуство. - Балистички Агли и подигнати усни - Ултра тенок, лесен, џебен дизајн - Изработен од врвни материјали (Дрво или Кожа) - 6 стапки. висока заштита од пад на удар. . Компатибилен со : . . Самсунг Галакси С7 Работ. . Балистички Случај Копродукции. UT1689-B22 N Samsung Galaxy S7 edge Урбанит Изберете Случај : Одговара Samsung Galaxy S7. Засилена аголна заштита. Заштита од џеб. 6-странична заштита од капка. 6' капка-тест сертификација. Црна/Биволска Кожа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ