• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пистата авенија мода и глам wallид уметност платно печати „елегантен фустан мастило I“ - црно, бело

Пистата авенија мода и глам wallид уметност платно печати „елегантен фустан мастило I“ - црно, бело

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Елегантно мастило за фустан I, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и моден дизајн со тема за фустани за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила отпорни за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно за печатење на елегантното фустанче за фустан I ' - црна, бела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ