• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Добро Ткаени Медисон Шаг Лин Геометриски Модерни Сиви 6'7 9'10 Дебела Површина Килим

Добро Ткаени Медисон Шаг Лин Геометриски Модерни Сиви 6'7 9'10 Дебела Површина Килим

 
DEN 2880.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Како облак во кој можете да ги потонете прстите, бушавите килими од колекцијата Медисон ќе ве однесат во рајот. Мекиот, бујен куп го прави нивното стапало божествено. Тие се атмосфера која секој дом може да си ја дозволи и изгледаат добро насекаде. За да го заокружите совршенството, овие ронки се отпорни на дамки, не пролеваат и лесно се чистат за да можете да го одржите вашиот рај убав како денот кога сте украсиле. 1 " дебели, барака-слободен бушава предиво. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Издржлив и лесен за чистење. Погоден за области со голем сообраќај. Безбедно за дрвени подови. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ