• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизни Мини глушец девојче Ромпер

Дизни Мини глушец девојче Ромпер

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашето девојче ќе изгледа симпатично во овој ромпер! Деталите за лакот на рамената и симпатичната графичка Minnie Mouse се супер забавни. Ова е совршена игра за игра за вашето бебе! Туту каросерија. Цврст дрес ползавец со Тул Руфл кај ракавот. Здолниште од балони со балони со капсулирани помпоми со лагер. Направен сатен лак.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ