• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гитара Жици Електрични Димебаг Висок Напон 09-DBG-9

Гитара Жици Електрични Димебаг Висок Напон 09-DBG-9

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

2 Комплети! Мерачи 09-11-16-24-32-42 Никелирани На Хексадецимални Јадра..Третирани со Стринг-Живот. "Јас ги играм жиците на силата од 1995 година. Ми се допаѓа начинот НА кој Д-Р Стрингс се чувствуваат и реагираат, навистина може да се добие контрола врз нив. Тие'се одлични за сѐ, од биг ол' стринг свиоци, до огромни ударни бар нуркања, совршени за хармонични крикови на крв и само директно тежок густ рифин'. Тие исто така остануваат во совршена мелодија и остануваат свежи и светли неверојатно долго време. "- Dimebag darrell Д-р Гитара Жици Електрични 2 Пакет Dimebag Hi-Напон 09-42 DBG-9.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ