• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Калипер на рак од југ од свиок

Калипер на рак од југ од свиок

 
DEN 151.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Краток опис не е достапен карактеристики дизајнирани со повеќе мерни мерачи од кој било друг дебеломер. Машки и женски дијаграми на рак. Нема да се прошири или склучи договор со топли или ладни температури. Hi-видлива жолта боја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ