• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тоском Машка Долна Облека Танга Гаќи Меки Гаќички Гаќички

Тоском Машка Долна Облека Танга Гаќи Меки Гаќички Гаќички

 
DEN 110.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Совети : Ве Молиме разговарајте ако имате какви било прашања.Брза испорака.Подготвени акции.Мек и удобен материјал.Машки Секси Долна Облека Танга Гаќи Меки Гаќички Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.Ставете го вашето тело во целосно опуштен статус 3.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Стимулативен секс комплет за сексуален живот на двојки. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Машка Шема : Цврста Пригода : Секси Материјал : Најлон Стил : Секојдневен, Секси Како Да се мие : Ладно Миење Раце што добивате : 1 ПАРЧЕ Долна Облека свежа линија на млади современици донесени од дизајнери кои патуваат низ светот за инспирација. Изработка на висококвалитетен материјал од ткаенина, флексибилност мека и удобна, добра дише. Едноставно и елегантно. Уникатниот дизајн додава стилска привлечност. Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите зајакнува и тонизира го подобрува држењето на телото. Бидете згодна Секси кул Девојка/Маж.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ