• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Розарива Пластична Маска За Лице Чинии За Мешање Маска Чинии За Мешање Козметичка Алатка За Убавина

Розарива Пластична Маска За Лице Чинии За Мешање Маска Чинии За Мешање Козметичка Алатка За Убавина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис дали ви се допаѓа вашата сопствена САМ маска? Дали сакате да имате поедноставен и полесен начин да го направите тоа? Нашиот сад за мешање маски ќе биде вашиот добар избор. Изработен од врвен материјал, безбеден, нежен и издржлив. Одличната изработка го прави пофлексибилен и практичен. Карактеристики-Боја : Жолта. - Материјал : Силикон. - Изработен од безбеден и издржлив материјал, можете да го користите со доверба. - Со одлична текстура, може да биде издржлив долго време без лесно оштетување. - и удобно, со блага текстура, тоа е многу погодно за правење маски. - Едноставен метод на апликација и целосна конфигурација, можете лесно да аплицирате. - Покрај тоа што прави маски за лице, може да се користи и ЗА сам фризерско масло.Вклучен пакет : 1 х мал сад за маска 1 х среден сад за маска 1 х голем сад За маска Изработен од безбеден и издржлив материјал, можете да го користите со доверба. Со одлична текстура, може да биде издржлив долго време без лесно оштетување. Мека и удобна, со блага текстура, многу е погодна за правење маски. Едноставен метод на апликација и целосна конфигурација, можете лесно да аплицирате. Покрај тоа што прави маски за лице, може да се користи и ЗА сам фризерско масло.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ