• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Саливанс Дренка Текстура Плоча Во собата на 4, 1Ж Разнобојни

Саливанс Дренка Текстура Плоча Во собата на 4, 1Ж Разнобојни

 
DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристично, со рачно фрлена привлечност за керамика, овој сет од четири 8" плочите ќе додадат вистинска софистицираност во менито. Извајана во релјефна шема со рачно насликани детали, оваа колекција содржи ексклузивни уметнички дела Од дренка Саливанс. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Овој сет на чинии ќе додаде дизајнерски талент на вашиот следен собир или секојдневни кулинарски авантури. Совршено ажурирање на вашите јадења за следниот собир со семејството и пријателите. Ексклузивно Уметничко Дело Со Потпис На Саливан. Оваа ставка е безбедна за миење садови. Лесно одржување, избришете го со крпа ако е прашина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ