• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Божиќни Украси Од Медуза Украси Од Новогодишна Елка Прозорец Роденденски Подарок Стакло Висечки Декор За Домашен Камин Фестивал Живеење Е

Божиќни Украси Од Медуза Украси Од Новогодишна Елка Прозорец Роденденски Подарок Стакло Висечки Декор За Домашен Камин Фестивал

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

[Лесно За Закачување] : Дизајниран Со дупка, погоден за закачување на дрвото или закачување на торбата за подароци.96 инчи Стил Д : 8cmx8cmx35cm/3.76nchx2, 76nchx14, 96nchstyle C : 7cmx7cmx38cm/2. Празничен Празник Прозорец Домаќинство Роденденски Подарок.15nch3, 15nchx13, 78nchpackage вклучува : 1 божиќ медуза орнамент : ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.Божиќните Орнаменти од Медуза се одличен подарок За Божиќ, родендени, загревање на куќата, свадби, годишнини, јаделе многу други прилики. Стакло Медуза Орнаменти Божиќ Виси Декор. [Апликација : ] : божиќната висечка декорација е погодна за Новогодишни елки, врати, прозорци, реквизити за фотографии, фарми, камини, кутии за подароци, приврзоци за ретровизори за автомобили и приврзоци за ранци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ