• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wonder Nation 3D украсена графичка маица

Wonder Nation 3D украсена графичка маица

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа ќе ги сака интерактивните детали и секојдневната удобност на графичката маица на овие девојки од Wonder Nation. Направено од мека и дише мешавина од памук, оваа маица има симпатична графика на предната страна со забавни, 3Д украси. Внатрешноста на деколтето на екипажот е без ознака за непречено чувство на нејзината кожа, додека кратките ракави на шутките создаваат разиграна силуета. Оваа маица е достапна во разновидни стилови. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Кратка маичка за кратки ракави на девојчињата на чудо нација : 60% памук, 40% модал. Маица за девојчиња. Фабрична изработка на Jerseyерси. Украсена графика од предната страна. Кратки ракави на рафли. Деколте на екипажот без ознаки. Hi-lo полите. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив со железо, не декорација на железо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ