• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Северна Каролина Тар -потпетици перница за перници за перница - 20 60

Северна Каролина Тар -потпетици перница за перници за перница - 20 60

 
DEN 274.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Колеџ -покрива перница за бренд тело е перница од 20 "x 60 ", направена за да одговара на најчестите перници на телото. Ова е само перница. Нашите перници за тело се конструирани од 100% памучна ткаенина за броење на навој Sateen 200. Овие перници за тело се официјално лиценцирани од вашиот омилен универзитет и се печатени за да одговараат на секоја уникатна живописна боја во училиштата. Оваа перница за каросерија е отпечатена со истата шема за да одговара на додатоци за домашни капаци на колеџ. Претворете ја вашата стара перница за тело во потрага во сосема нова NCAA лиценцирана, со оваа одлична перница за тело. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Увезени. Направено од 100% памук. Ibrивописни бои и логоа сигурно ќе траат. Перница одговара на повеќето перници на телото, 20 x 60. Официјално лиценцирани. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ