• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sofia Jeansенски женски Софија слаби средни фармерки на глуждот

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средни фармерки на глуждот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Искинато и искинато се среќава меко и обликувано. Овие трендовски софија слаби фармерки на глуждот од фармерки софија се дизајнирани со тексас во елегантен среден пораст за целодневна удобност. Едноставна бела мета или резервоар затегната во слаби фармерки е формула без напорна облека што можете да ја облечете со блејзер и потпетици. Или продолжете го погледот случајно со патики или слајдови. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : desgarrados y desgastados, pero suaves y curvilíneos. Estos Modernos Jeans Ajustados Sofia de Sofia Jeans están diseñados con mezclilla elástica y tienen un elegante talle de tiro medio que te mantiene cómoda todo el día. Lúcelos con una едноставна камиза o blusa de tirantes blanca por dentro para lograr un atuendo sencillo que puedes modificar y darle un toque de elegancia al combinarlos con un saco casual y unos tacons; o quédate con un изгледа relajado al combinarlos con zapatos deportivos o sandalias. Ексклузивен en. Материјал : Виларика : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс; Беки миење : 72% памук/27% полиестер/1% спандекс/вилија : 59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% лиценца; Desteñido Becky : 72% Algodón, 27% Poliéster, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Austadado. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9,5 ”преден пораст; 14,75 ”Подигнување на грбот; 27 ”Inseam/Tiro Medio; Тиро Делантеро де 9,5ʺ; Тиро Трасеро де 14,75ʺ; 27ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; потресени детали/Мезклила Елстица; Презилис пара Цинтун; Detalle Desgastado. Зошто ќе го сакате : Слабиот фит може лесно да се облече нагоре или надолу. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ