• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Растителни Водоводни Глобуси За Само Наводнување, Рачно Разнесени Рачно Разнесени Аква Светилки

Растителни Водоводни Глобуси За Само Наводнување, Рачно Разнесени Рачно Разнесени Аква Светилки

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Одгледувајте поздрави растенија со спречување над или под наводнување.Автоматски наводнете ги растенијата до 2-3 недели, совршени за одмор и корисни за вашите растенија.резултатите може да варираат поради различни услови, видови почва или растенија. ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Само турнете ја цевката во земја. водата полека ќе се емитува и автоматски ќе ги наводнува вашите растенија без потреба да се постават. Убава птица Десинг рака разнесени наводнување глобуси, исто така дизајниран за декорација на вашиот дом, градина, двор. 3 птица јасно издржлив . спречени од кршење во полифоам кутија. Сорти на растенија во саксии, домашни растенија, растенија во двор, висечки растенија и градини на отворено. Како да се користи : . 1.Прво направете дупка во почвата, ова ќе помогне да се избегне затнување на почвата на коцката. 2.Наполнете ја земјината топка со вода. 3.Вметнете ја цевката во дупката што сте ја направиле во почвата. Совети : . За да спречите нечистотија што ја блокира водата, можете да користите влажни марамчиња или парче ткаенина за завиткување на излезот на вода. Боја : транспарентна. Материјал : пластика. Големина : 25см х10см. Содржина На Пакетот : . 1 * Само Наводнување Глобуси. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Имитација стакло топката автоматски цвет наводнување уред.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ