• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Накит од палмбич Симулирана Пеперутка Од Роден Камен И Прстен за Лизгање Во Античко Позлатено Сребро

Накит од палмбич Симулирана Пеперутка Од Роден Камен И Прстен за Лизгање Во Античко Позлатено Сребро

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој прстен за раѓање со перничиња е прекрасен начин да го прославите месецот на раѓање или само вашата омилена боја. Блескавиот камен е украсен од секоја страна со пеперутка и скролувајте детали во антички позлатен сребрен амбиент. Камењата за раѓање се симулирани скапоцени камења. Големини 6-10. 65290 Главен Камен : 1 Перница Фацетиран Пресек Симулиран Роден Камен, 7 мм х 7 мм. 14к Позлатено Сребро. Содржи 1,90 грама Сребро. Ширина на стеблото : широк 1,6 мм. Димензии : 21 мм широк х 7 мм долг х 6 мм висок. Вклучува кутија за подароци и торбичка за врвки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ