• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн на „Мала фарма куќа во село“ во земјата, на природно бор дрво

Дизајн на „Мала фарма куќа во село“ во земјата, на природно бор дрво

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа оригинална пејзажи од дрво уметност се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори. Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : пејзажи Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : земја. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : жолта 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ