• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн на небесни крилја сребро пергамент, врамен уметнички принт

Дизајн на небесни крилја сребро пергамент, врамен уметнички принт

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Мерки за ставка 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - префабрикувана пресек на копчињата за да биде обесена со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Изграден со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На уметнички отпечатоци, беспрекорно испружени и затегнати до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од Студиото Главна линија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ