• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sumn Industries мешана есенска тиква аранжман фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лил Руе

Sumn Industries мешана есенска тиква аранжман фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лил Руе

 
DEN 791.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : Производство; Храна; Сквош; Зеленчук; Растенија; Тиква, есенска, фотографија. Дизајн од Лил Руе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ