• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrangler Workwear Carment Performance Performance Tee, пакет

Wrangler Workwear Carment Performance Performance Tee, пакет

 
DEN 385.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога вашата гардероба треба да биде доволно тешка за да се одржи своја, овој машки пакет со џеб со долги ракави со 2 пакети од работната облека на Вранглер го покриваше-главен гардероба за мажи кои бараат многу од облеката на работа и дома. Секоја од овие кошули со џебни маички за перформанси на Wrangler има деколте на екипажот, корисен лев џеб на градите, права долна полите и етикета за вратот без ознака за да ве одржува удобно цел ден. Мекиот мешавина од ткаенина од полиестер додава мекост и природен дел од вашиот секојдневен изглед, плус манжетните на зглобот на ребрата помагаат да се задржи топлината во тие студени денови надвор. Работата не чека да заврши зимата; Оваа маичка од Вранглер се осигура дека се грижите за бизнисот околу часовникот. Wrangler Workwear Chare Mean Dong Sneeve Performance Pufferty Tee, 2 пакет пакет : 100% полиестерска ткаенина. Опуштено вклопување. Теј со долги ракави. Лев џеб на градите со одделно ниво на пенкало и лого на Вранглер. Право на дното на полите. Ткаенина за влага. Етикета за вратот без ознака за додадена удобност . Лесна грижа и машина за перење . Достапно S-5 XL. Пакетот вклучува две кошули (ексклузивно преку Интернет). Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ