• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Лесни Ноќници Еднобојни V Вратот Рушен Ноќен Фустан Фустан За Спиење Без Ракави Летна Облека За Спиење

Женски Лесни Ноќници Еднобојни V Вратот Рушен Ноќен Фустан Фустан За Спиење Без Ракави Летна Облека За Спиење

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Лесни Ноќници Еднобојни V Вратот Рушен Ноќен Фустан Фустан За Спиење Без Ракави Летна Облека За Спиење. Карактеристики. Еднобојна, V-врат, рушена биста, без ракави, без грб, средна должина, ноќница за жени, исклучителни детали ќе додадат допир на романса во вашиот живот пред спиење, лабавото вклопување и мазната силуета Ви Овозможуваат слободно движење. Погоден за забави, дружење, клубови, ноќно излегување, Денот на Вљубените, состаноци, свадби, меден месец, забави за долна облека, годишнини, спални соби, бањи. Големина (инч)ttt t. st Length : t38,58 t Bust : t34, 65 . Mt Length : t38. 98 t Bust : t36. 61 . Lt Length : t38. 98 t Bust : t39. 76 . XLt Length : t39. 37 t Bust : t42. 52 . XXLtlengh : t39. 76 t Bust : t45. 67 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона. Шема : Цврста Боја. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* ШАРМАНТЕН ДИЗАЈН На Женска Ноќница : Еднобојна, V-врат, рушена биста, без ракави, без грб, средна должина, ноќница за жени, извонредните детали ќе додадат допир на романса во вашиот живот пред спиење, лабавото вклопување и мазната силуета Ви Овозможуваат слободно движење. МНОГУ ПРИЛИКИ : Ноќните Фустани за жени се совршени за забави, лежење, клубови, ноќевања, Денот на Вљубените, состаноци, младенци, меден месец, забави за долна облека, годишнини, спални соби, бањи. МЕК МАТЕРИЈАЛ : лесната ноќница за жени е изработена од памучна мешавина, која е лесна, дише и многу мека, ќе ве одржува ладни и удобни цела ноќ. КЛАСИЧНИ пижами : со нивните слатки и разиграни дизајни, пижами фустани за жени ќе направат да се чувствувате како принцеза. Лесен, лесен за носење и одличен додаток во вашата гардероба. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Облека за спиење за женски ноќници ќе ве направи поелегантни и шармантни, ќе ја почувствувате секоја пријатна ноќ, совршен подарок за девојка, сопруга, мајка или пријатели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ