• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чевли За Мали Девојчиња Се Лизгаат На Кожен Мокасин Лак Училишен Фустан Секојдневен Удобни Есенски И Зимски Чевли За Девојчиња

Чевли За Мали Девојчиња Се Лизгаат На Кожен Мокасин Лак Училишен Фустан Секојдневен Удобни Есенски И Зимски Чевли За Девојчиња

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

●МЕКИОТ, Лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за да направи одењето да се чувствува природно.5" Големина : 36 НАС : 3 на ЕУ : 34 велика БРИТАНИЈА : 2 Погоден За : Големите Деца Insole Должина : 22 CM/8. Удобни Чевли за Одење - Меко стапало и стапала оставете ги нозете на вашето дете удобно да се одморат и нема да ги повредат нејзините мали стапала. Вашето дете може удобно да ги носи нашите чевли за бебешки чорапи во текот на целиот ден.5 Погоден За : Мало Дете Insole Должина : 19. ❀[Шарени и Специјални] : со уникатен и посебен цртан филм и дизајн на бои, можете да изберете секој што ви се допаѓа.7" Големина : 37 НАС : 3.5 велика БРИТАНИЈА : 1. ДИЗАЈН ШТО ДИШЕ-горниот Дел од чевлите за одење на бебето, им овозможува на нозете на вашето дете да дишат. Нашите бебешки чевли се загреваат во зима и ладни во лето.3" Големина : 35 НАС : 2.5 ЕУ : 24 велика БРИТАНИЈА : 7. ПРИЛИКИ : чевлите На Момчето и девојчето се натпревар за секој фустан, забава, училиште или секојдневно носење. ❀[Одличен Фестивалски Подарок] : нашите новородени чевли се одличен подарок со убав и нежен дизајн и квалитет и тие се избор за вашите прекрасни деца.5" Големина : 24 НАС : 8 ЕУ : 23.9" Големина : 27 НАС : 9.9" За Одење И Удобност .5 велика БРИТАНИЈА : 5. Тоа може да се користи удобно во сите сезони. Нема да има влага.5" Големина : 29 НАС : 11 ЕУ : 28 велика БРИТАНИЈА : 10 Погоден За : Мало Дете Insole Должина : 17 CM/6.5 Погоден За : Деца Insole Должина : 15 CM/5. Таа нема да се чувствува уморна при одење поради лесната карактеристика на .7" Големина : 33 НАС : 1 ЕУ : 32 велика БРИТАНИЈА : 13 Погоден За : Мало Дете Insole Должина : 20 CM/7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ