• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Изведба на мажите за машка мрежа со рамна плетена лесна лесна пакет без чорапи за шоу

Изведба на мажите за машка мрежа со рамна плетена лесна лесна пакет без чорапи за шоу

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесните со лесни чорапи на Расел Перформанси не се карактеризираат со вградена заштита од мирис на Intellifresh, што невидливо се чува против несаканите бактерии што предизвикуваат мирис, така што чорапите остануваат свежи подолго. Направено со ултра меко предиво, управување со влага гола потта за да ги задржи нозете суви и ладни, а панелите од мрежи обезбедуваат вентилација за зголемена дишеност. Поддршката на АРХ ги одржува чорапите во место и лесната конструкција ја зголемува удобноста, за да можете да настапите најдобро. Лесните со лесни чорапи на Расел Перформанси не се карактеризираат со вградена заштита од мирис на Intellifresh, што невидливо се чува против несаканите бактерии што предизвикуваат мирис, така што чорапите остануваат свежи подолго. Направено со ултра меко предиво, управување со влага гола потта за да ги задржи нозете суви и ладни, а панелите од мрежи обезбедуваат вентилација за зголемена дишеност. Поддршката на АРХ ги одржува чорапите во место и лесната конструкција ја зголемува удобноста, за да можете да настапите најдобро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ