• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хаги Специјални Марамчиња За Бебиња За Породување, Без Мирис, Пакување, Вкупно Кт

Хаги Специјални Марамчиња За Бебиња За Породување, Без Мирис, Пакување, Вкупно Кт

 
DEN 375.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Со нашата наједноставна формула, Сепак, Специјалните Марамчиња За Бебиња За Породување Хаги се прифатени Од Националната Асоцијација За Егзема, што ги прави совршен избор за вашето бебе. Хаги Специјалните Марамчиња За Бебиња за Испорака се нашите најгусти марамчиња од растителна основа, нудејќи искуство слично на крпа што е дополнително меко и нежно за нежната кожа на вашето бебе. Сигурно обезбедување на растителни состојки повеќе од 20 години, овие марамчиња за еднократна употреба се направени со 99% прочистена вода и без груби состојки за да бидат безбедни за чувствителната кожа. Овие марамчиња за бебиња без мирис се исто така хипоалергични, тестирани на дерматолог и избалансирани, како и без алкохол, без мирис, без парабени и не содржат феноксиетанол или МИТ. Плус, горниот дел со копче и Издавањето СО 1 Рака ГО олеснуваат фаќањето марамчиња без трошење чаршафи! Зачлени Хаги Награди+ напојува Со Преземање за да се наградат. Заработи поени На Хаги, во прилог на илјадници други производи за откуп за стотици подарок картички. Преземете ја апликацијата Донеси Награди за да започнете денес! (*70%+ по тежина) 3 пакувања со копчиња од 56 марамчиња за бебиња без мирис(вкупно 168 марамчиња). Прифатено Од Националната Асоцијација За Егзема : тестиран Хипоалергичен и дерматолог. Наједноставна Формула : Специјалните марамчиња за Испорака содржат 99% прочистена вода и материјали од растително потекло без груби состојки. Најгустото Марамче Од Растително Потекло : најгустото бебешко марамче на Хагис обезбедува меко искуство слично на крпа што е безбедно за чувствителна кожа. Марамчињата за бебиња за еднократна употреба се исто така без мириси, парабени, алкохол и бои и елементарен хлор; не содржи феноксиетанол или МИТ. ЕЗ Повлечете Издавање Со 1 Рака : издавањето со една рака го олеснува фаќањето марамчиња за пелени без трошење чаршафи. Растителни марамчиња од 1990 година*.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ