• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женска вратоврска предна тешка цветна чипка од чипка, кардиган

Уникатни поволни цени, женска вратоврска предна тешка цветна чипка од чипка, кардиган

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Изберете како го стилизирате овој кардиган во фустан со својата разголена полите. Овој затегнат кардиган на чипка им дава совршена рамнотежа на подолги слоеви во сечење на половината со дефинирање на половината со вратоврска. Тој е дизајниран со цветна чипка и отворен фронт дизајн за удобно вклопување. Изработена од мека и плетена ткаенина, овој кардиган од чипка има женски целосни ракави, и лушпано полите, и е совршено покриен со фустани без ракави за свадбен изглед. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/5 инчи, тежина : 124,5 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина - Ширина на рамото - Вкупна должина - Должина на ракавот - - 14 1/8 20 1/2 22-ти 14 5/8 20 7/8 22 1 /2М - 15 21 1/4 22 7/8 L 15 3/4 21 5/8 23 1/4xl 16 3/8 22 23 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени, женски врата, предна рафлена кокошка чипка, кардиган на кардиган 90% најлон 10% спандекс. Увезен. Цврста боја. Редовно вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ