• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Симбол за нуркање ајкула На Црни Нуркачки Тркалезни Манжетни-Број 1

Симбол за нуркање ајкула На Црни Нуркачки Тркалезни Манжетни-Број 1

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини. Изработен од метал и достапен во хромирана или златна боја со дизајн обвиен со уретан како што е прикажано. Доаѓа спакувано во кутија за подароци во боја на крафт со сребрена лента. Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини. Комплет од две врски со манжетни со дизајнот на врвот на смолата како што е прикажано. Врските на манжетните се направени од позлатен метал. Секоја врска со манжетната е приближно 1,0" (25мм) х 1,0" (25мм) х 1,0" (25мм) во големина. Графика И Повеќе производ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ