• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Диода ПРЕДВОДЕНА Влажна Локација Приклучок НА Еднонасочна Адаптер Конектор-Женски на 25

Диода ПРЕДВОДЕНА Влажна Локација Приклучок НА Еднонасочна Адаптер Конектор-Женски на 25

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ДИОДНА ЛЕД ЛЕНТА ПРИКЛУЧОК ЗА ЛЕСЕН ПРИКЛУЧОК Заврткајте Бело пакување од лента до Лента од 8мм од 5создадете лесни, брзи и безбедни врски со светлосна лента со новиот Приклучок За Блок На Терминалот за Лента. Се одликува со завртки и мал фактор на форма за минимално присуство во тесни простори.Карактеристики и Придобивки за мали ИНСТАЛАЦИИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА лер и лесни инсталации мал фактор напон : 12-24 VDCMax. Јачина на струја : 12v-5 A / 24 V-4wire Мерач : 16 AWG-20 Aggdimensions : 0.45 x 0.4 x 0.3 во. Температура На Околината : -4° - 122°F (-20° - 50°C) Тип На Поврзување : DC Приклучок, Приклучок За Влажна Локација (9mm), Приклучок За Влажна Локација (10,5 mm). Оценка за животна средина / ИП : Отворено/Внатрешно. Влезен Напон : 12-24ВДЦ. Гаранција : 2-Годишна Ограничена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ