• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дедо мраз на надувување со воздух Во Камо 7 стапки висок Од Геми Индустри

Дедо мраз на надувување со воздух Во Камо 7 стапки висок Од Геми Индустри

 
DEN 1039.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Поздравете ги вашите гости со оваа празнична Надувување Со Воздух. Надувувачите со воздух се совршен начин за лесно создавање сопствена зимска земја на чудата! Приклучете го, вложете го надолу и гледајте како се расплетува магијата на Оваа Надувување Со Воздух. Карактеристики енергетски ефикасни, долготрајни Led Диоди. Завршете Ја Божиќната атмосфера со Воздушно Надувување Од Геми Индустри. Надувување со воздух-Дедо мраз Во Камо 7 стапки висок Од Геми Индустри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ