• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација Девојки девојки Rhinestone Sandal, големини 7-12

Чудо на нација Девојки девојки Rhinestone Sandal, големини 7-12

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашето дете би сакало да танцува во овие страшни летни сандали; Совршено и за секојдневен настан или за формално. Сребрениот метален материјал и додадените украси на ринезон се таму за мода, додека лентата за глуждот е таму за безбедност, кој има подлога за пена за максимална удобност и флексибилна надворешна плоча. Затворање на чевли : Затворање на каишот на глуждот Велкро за лесно вклучување и исклучување. Материјал : Синтетички. Крајна употреба : кауза и облечете се. Карактеристики : детални детали на ринезон; Подложен чорап. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ