• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Шупливи Спортски Сандали Ткаенина Чипка До Предните Сандали

Жените Шупливи Спортски Сандали Ткаенина Чипка До Предните Сандали

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 СМ/9,65" ГОЛЕМИНА : 40 САД : 8 велика британија : 6 еу : 39 јп : 25 см цн : 250 должина на стапалото : 25 см/9,84" ЖЕНИТЕ ШУПЛИВИ спортски сандали ткаенина чипка ДО ПРЕДНИТЕ сандали овие Стилски и едноставни сандали /сандали совршени ЗА секоја Пригода,ПЛАЖА, ПАРК, БАЗЕН ИЛИ НОРМАЛНА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ