• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заштитник на Екранот од Калено Стакло борц Компатибилен Со iPhone Pro Ma Самолеплив Чист Олеофобен Слој Без Меурчиња 9H Цврстина ЗА apple iPhone Pro Ma

Заштитник на Екранот од Калено Стакло борц Компатибилен Со iPhone Pro Ma Самолеплив Чист Олеофобен Слој Без Меурчиња 9H Цврстина

 
DEN 258.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Заштитник на Екранот од Калено Стакло борц Компатибилен со i Phone 12 Pro Max Самолеплив Чист Олеофобен Слој Без Меурчиња 9h Цврстина ЗА apple i Phone 12 Pro Max (2-Пакет) РАБОТИ за i Phone 12 Pro Max 2020 6,7 Инчи 0,2 mm заштитник на екранот од калено стакло. Одликувајќи се со максимална заштита од гребнатини, гребнатини и испакнатини. Специјалност : за подобрување на компатибилноста со повеќето случаи, Каленото стакло не го покрива целиот екран. HD ултра-јасно заоблено стакло за i Phone 12 Pro Max 2020 е 99,99% точен екран на допир. 99,99% јасна хидрофобна и олеофобна обвивка на екранот со Висока дефиниција штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ