• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Новиот Резервоар За Цилиндри Со 1r-Сопирачки Се вклопува во 2001 Година-Форд, Линколн, Меркур

Новиот Резервоар За Цилиндри Со 1r-Сопирачки Се вклопува во 2001 Година-Форд, Линколн, Меркур

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Резервоарите За Цилиндри Кардоне Мајстор се достапни одделно, што ви овозможува опција да ја споите оваа ставка со купувањето На Вашиот Главен цилиндар Кардоне Или како заштеда на благодат кога Вашиот Резервоар На Главниот Цилиндар е испукан за време на инсталацијата на главниот цилиндар. Сите Резервоари За Цилиндри Кардоне Се изградени за да ги исполнат или надминат перформансите НА ОЕМ, обезбедувајќи квалитетен производ на кој и вие и вашето возило може да се потпрете. Апликација За Возило : Форд Краун Викторија 2011-01, Гранд Маркиз 2004-01; Автомобил Линколн Таун 2011-01; Меркур Гранд Маркиз 2011-01. Обезбедува опција за замена само на резервоарот, намалувајќи ги трошоците за поправка. Сите резервоари го следат оригиналниот дизајн за да обезбедат правилно вклопување и функција. Ги вклучува сите потребни внатрешни сензори за оптимални перформанси, каде што е применливо. Вклучен е комплет за инсталација на гумена шипка за брза и лесна инсталација на главниот цилиндар. Изграден за исполнување или надминување на перформансите На О.Е. М.. Гарантирано вклопување и функција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ