• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рагалта Нелепливи Мулти-Обоени Нож Блок Во Собата

Рагалта Нелепливи Мулти-Обоени Нож Блок Во Собата

 
DEN 831.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Рагалта ветување : под наше водство и надзор, почнувајќи од идејата за производство, а потоа успешно маркетинг на нов производ, ние сме вклучени во секој чекор од процесот. Производите се дизајнирани, прототипирани и тестирани за да се осигура дека тие ги извршуваат колку што е потребно. Квалитетот, добрата изработка и функционалност се зборови што ги опишуваат нашите производи. Извонредност во услугата за клиенти, брзи методи за испорака, тимска работа и добра репутација се зборови што ја опишуваат нашата компанија и нашата филозофија. Нуди безбеден и удобен зафат. Ножот од нерѓосувачки челик обезбедува прецизен раб на остар брич и го намалува лепењето на храната на ножот. Слотови се приспособат на сите нож форма и големина; удобен и едноставен. Боите го олеснуваат изборот на вистинскиот нож. Нелепливиот слој им помага на сечилата лесно да се лизгаат низ храната. Сетот вклучува 6 нелепливи Ножеви за обложување. Висококвалитетна конструкција за долга издржливост. Ножевите се безбедни за миење садови, но блокот не е. Пластични рачки за лесно држење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ