• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мејндес Титан Цврст во затворен акцент, морнарица, 17,4 30

Мејндес Титан Цврст во затворен акцент, морнарица, 17,4 30

 
DEN 634.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Главните килими на Титан се смислено дизајнирани со сигурна трајност на премиум пермастранд полипропилен влакна на Мохавк Дом. Идеално за дневни соби, спални соби или канцеларии за дома, висината на купот со низок профил на овој стил се спротивставува на кршење и затемнување, што го прави крајна вредност за купување. Овие килими се избледени и отпорни на дамки и се достапни во повеќе димензии и бои. Лесно за чистење, само забележете чисто со благ детергент и вода. Отпорен на дамки. Отпорни на избледени. Поддршка од латекс отпорен на лизгање. Направено со 100% премија пермастранд полипропилен влакна. Тип на конструкција : Машински зафатен. Препорачана соба : Дневна соба, канцеларија, трпезарија, спална соба. Упатства за нега : Spot Clean со благ детергент и вода. Отпорен на дробење, матка и секојдневно носење и солза. Внатрешен акцент килим, морнарица, 17,4 "x 30".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ