• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг КБ952КЛ Најт Мини-Широко Распространета Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг КБ952КЛ Најт Мини-Широко Распространета Тапа За Бања, Полиран Месинг

 
DEN 2946.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Имитирајќи го широко распространетиот изглед, мини-распространетите славини за бања се за оние кои сакаат детални аспекти и чисти линии. Овие компактни славини ги обезбедуваат сите елементи на дизајнот на квалитетна славина без потреба од плоча на палубата во мијалници со 3 дупки. Најт мини-распространета тапа за бања и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана месинг завршница. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Дурасеал кертриџ без миење. Палуба планината 4 "до 16" мини-широко распространета 3-дупка инсталација. 1/2-14 нпсм врска. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 2-3/16" расчистување на изливот. 4-7/16" излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ