• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на екипажот на екипажот со долги ракави на јуниори

Без граници на екипажот на екипажот со долги ракави на јуниори

 
DEN 431.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Мека ткаенина со плетено ребро и опуштено вклопување го прават овој долг ракав од без граници моментален класик во вашата секојдневна гардероба. Одлично слојно парче за студени денови, спарете се со елек од пуфер или кардиган, вашите омилени фармерки и чизми за обичен, шик изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина со плетена ребра; сите печатени или цврсти бои. РИБ со долг ракав за жени од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ