• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Олимпија во. Носорог Цврст Нерѓосувачки Челик 304л Оџак Лагер

Олимпија во. Носорог Цврст Нерѓосувачки Челик 304л Оџак Лагер

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Носорог Цврсти Нерѓосувачки Челик 304l Оџак Лагер ние нуди челик и бакар оџак облоги, тешки системи флекс поставата, и компоненти, изолација производи, црна шпорет цевки, маици и адаптери, амортизери, реставрација, прачки и четки, вакууми, дихтунзи, и алатки. Спецификации големина : 7 х 36 инчи.Материјал : Нерѓосувачки Челик - SKU : CPP18920 Олимпија 3601406 7 x 36 во. Носорог Цврсти Нерѓосувачки Челик 304l Оџак Лагер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ