• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Во Ножот За Риби, Ножот За Сечење На Скалата На Рибите Копаат 3-во-1, Врвен Пилен Заб Лесно Комплет Алатки За Отстранување На Бигор Од Риба

Нерѓосувачки Челик Во Ножот За Риби, Ножот За Сечење На Скалата На Рибите Копаат 3-во-1, Врвен Пилен Заб Лесно Комплет Алатки

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : ??●Мултифункционалниот дизајн на пила 3-Во-1 ја прави оваа риба многу ефикасна и до лушпи за стружење. Отворете стомак/ископајте/отстранете ваги, три функции во една алатка. ??●Безбеден И Издржлив ● Изработен Од Нерѓосувачки Челик за Храна. Цврст, Лесен и- ' рѓа. Отстранувањето на лушпите од риба никогаш не било толку лесно! ??●Лесен За Употреба ● Поместете го од опашката кон главата полека и процесот додека не добиете совршено чиста и без скали риба. ??●Брзо И Ефикасно ● освен што е безбедно, ви помага да ја завршите работата што е можно побрзо без никаков хаос. ??€Лесно За Чистење Q оваа стругалка за риби може лесно да се исплакне за да се исчисти. Безбедна машина за миење садови. Суштински отстранувач на скала за риби за секој готвач и домашен готвач.Листа на производи : 1x Риба Сплитер производот е едноставен и интересен, што може да донесе убавина и виталност на вашето семејство. Едноставен и модерен дизајн, едноставна и стилска изработка. Нов избор за модна канцеларија и дом, што го прави покомпатибилен со вашата работа и живот. Внимателен подарок за вашето семејство и за себе. Никој нема да го сака тоа. Поминаа строги процедури за производство, строго го контролираат квалитетот и го споделуваат најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ